Новини

Аудит на відповідність дотримання вимог КП з фумігації пройшла «Перша фумігаційна компанія»

Аудит на відповідність дотримання вимог КП з фумігації пройшла «Перша фумігаційна компанія»

Вітаємо ще одну компанію-члена ФАУ – ТОВ «Перша фумігаційна компанія» – з успішним проходженням аудиту на відповідність дотримання вимог Кодексу практики зі стаціонарної та транзитної фумігації Фітосанітарної асоціації України, який провела незалежна міжнародна організація – BureauVeritas: Ukraine.

«Перша фумігаційна компанія» є одним з найбільш великих підприємств в секторі обробки с/г продукції Східної України. Підприємство засноване в 2009 році і спочатку було направлено на проведення знезараження експортних вантажів в трюмах морських суден портів Азовського моря: ДП «Бердянський морський торговельний порт», ДП «Маріупольський морський торговельний порт» і ТОВ «Укртрансагро».

На сьогоднішній день до складу ТОВ «Перша фумігаційна компанія» входить три філії, які забезпечені повним кадровим складом, матеріальною і технічною базою. Ґрунтуючись на цьому, компанія забезпечуємо на високому рівні послугами своїх клієнтів в Донецькій, Запорізькій, Херсонській, Одеській та Миколаївській областях.