Новини

Аудит на відповідність дотримання вимог Кодексу практики з фумігації пройшла компанія «КОЛФУМ-ІНВЕСТ»

Аудит на відповідність дотримання вимог Кодексу практики з фумігації пройшла компанія «КОЛФУМ-ІНВЕСТ»

З успішно пройденим аудитом на відповідність дотримання вимог Кодексу практики зі стаціонарної та транзитної фумігації Фітосанітарної асоціації України, який у 2020 р. провела незалежна міжнародна організація BureauVeritas: Ukraine, вітаємо ТОВ «КОЛФУМ-ІНВЕСТ».

Компанія стабільно працює на українському зерновому ринку в сфері фумігаційних послуг з 2002 року. Основним видом діяльності підприємства є знезараження (фумігація) зернових культур, з метою запобігання ризикам, пов’язаних із зараженням комахами.

Всі роботи з фумігації вантажів компанією «КОЛФУМ-ІНВЕСТ» проводяться відповідно до вимог Міжнародної морської організації (IMO) і GAFTA. Також вона перевірена і визнана відповідною стандарту ISO 9001: 2008, щодо фумігації, дегазації, колорації, установки j-системи (системи рециркуляції), дезінсекції, дезінфекції, дератизації на елеваторах, силосах, трюмах суден в портах України, контролю стану вантажу (вологість, температура зерна), контролю трюмів, відбору проб вантажів, надання послуги від порту до порту.