Новини

Аудит на відповідність дотримання вимог КП зі стаціонарної та транзитної фумігації пройшла «Перша фумігаційна компанія»

Аудит на відповідність дотримання вимог КП зі стаціонарної та транзитної фумігації пройшла «Перша фумігаційна компанія»

Вітаємо ще одну компанію-члена ФАУ – ТОВ «Перша фумігаційна компанія» – з успішним проходженням аудиту на відповідність дотримання вимог Кодексу практики зі стаціонарної та транзитної фумігації Фітосанітарної асоціації України, який провела незалежна міжнародна організація – BureauVeritas: Ukraine.

«Перша фумігаційна компанія» є одним з найбільш великих підприємств в секторі обробки с/г продукції Східної України. Більш як 10років тому підприємство розпочинало свою діяльність із проведення знезараження експортних вантажів в трюмах морських суден портів Азовського моря: ДП «Бердянський морський торговельний порт», ДП «Маріупольський морський торговельний порт» і ТОВ «Укртрансагро».

На сьогоднішній день до складу ТОВ «Перша фумігаційна компанія» входить три філії, які забезпечені повним кадровим складом, матеріальною і технічною базою. Ґрунтуючись на цьому, компанія забезпечуємо на високому рівні послугами своїх клієнтів в Донецькій, Запорізькій, Херсонській, Одеській та Миколаївській областях.