Новини

Відбулося засідання науково-експертної ради з питань реєстрації пестицидів і агрохімікатів при Мінекоенерго

Відбулося засідання науково-експертної ради з питань реєстрації пестицидів і агрохімікатів при Мінекоенерго

24 січня, вперше за останні півроку, відбулося засідання науково-експертної ради з питань реєстрації пестицидів і агрохімікатів при Міністерстві енергетики та захисту довкілля України, під час якого було розглянуто близько 200 продуктів.

Ця подія фактично дала старт новому агрохімічному сезону і є надзвичайно важливою для українського сільського господарства. Адже до початку весінньої посівної залишається дещо більше місяця.

Вчасне забезпечення українських фермерів високоякісною агрохімічною продукцією – це основа продовольчої та екологічної безпеки, оскільки дуже часто час на реагування на небезпеку урожаю йде на години.

«У випадку виявлення шкідників, у фермера є від декількох годин до декількох днів для їх контролю. Відповідно, наявність адекватних систем захисту рослин у потрібний час і в потрібному місці, а також дотримання регламентів їх застосування – це гарантія безпечного та високого урожаю, мінімізація негативного впливу на навколишнє природне середовище», – прокоментував Віктор Погорілий, керівник агрохімічного напрямку Європейської Бізнес Асоціації.