Новини

Діяльність “Колфум-Інвест” відповідає вимогам Кодексу Практики зі стаціонарної та транзитної фумігації ФАУ

Діяльність “Колфум-Інвест” відповідає вимогам Кодексу Практики зі стаціонарної та транзитної фумігації ФАУ

З успішно пройденим аудитом на відповідність дотримання вимог Кодексу Практики зі стаціонарної та транзитної фумігації Фітосанітарної асоціації України, який у 2022 р. провела незалежна міжнародна організація Bureau Veritas Ukraine, вітаємо ТОВ “КОЛФУМ-ІНВЕСТ”.

Компанія вже двадцять років поспіль стабільно працює на українському зерновому ринку в сфері фітосанітарної обробки зернових та технічних культур з метою захисту та збереження врожаю, сприяє забезпеченню продовольчої безпеки України, розвитку агропромислового комплексу держави та підтримці її іміджу ведучого світового експортера зернових культур.

Всі роботи з фумігації вантажів компанією “Колфум-Інвест” проводяться відповідно до вимог Кодексу Практики Фітосанітарної асоціації України, ґрунтуючись на Принципах Найкращої Практики Фумігації (НПФ), Міжнародного кодексу морського перевезення небезпечних вантажів (IMO), Міжнародної конвенції із захисту рослин (IPPC), інших нормативних документів. Також компанія “Колфум-Інвест” розробила, впровадила та успішно підтримує систему менеджменту якості, має сертифікат відповідності стандарту ISO 9001: 2015 в області фумігації, колорації, контролю трюмів та відбору проб вантажу.

“Україна підтримує високий рівень експорту зернових та олійних культур, продовжуючи нарощувати свій потенціал на світовому ринку для входження в п’ятірку провідних експортерів зернової продукції, за якою стоять конкретні люди, їх наполеглива професійна праця та невичерпний ентузіазм. Тому команда професіоналів нашої компанії продовжує всебічно сприяти досягненню цієї мети, підтриманню належного фітосанітарного стану збіжжя, що експортується, зберігається на елеваторах та переробних підприємствах, за рахунок проведення безпечного та ефективного знезараження з дотриманням положень міжнародних норм, у тому числі Кодексу Практики ФАУ, аудиторську перевірку на відповідність вимогам якого ми щойно пройшли”, – зазначив директор компанії “Колфум-Інвест” Олег Сидоренко.