Новини

За півроку Держпродспоживслужба України запобігла 37 випадкам ввезення карантинних мікроорганізмів

За півроку Держпродспоживслужба України запобігла 37 випадкам ввезення карантинних мікроорганізмів

За останні 6 місяців Держпродспоживслужба України запобігла 37 випадкам ввезення на територію країни карантинних мікроорганізмів. Про це повідомила голова відомства Владислава Магалецька, підбиваючи підсумки піврічної роботи оновленої команди служби.

«За 6 місяців Держпродспоживслужбою також було здійснено 707 перевірок у сфері карантину рослин, у ході яких виявлено 276 порушень. Це більше, ніж за аналогічний минулий період, коли було проведено 666 перевірок і виявлено 231 порушення», – додала В.Магалецька.

У сфері захисту рослин проведено 1055 перевірок, під час яких виявлено 484 порушення. За аналогічний минулий період ці показники також були менше – 761 перевірка та 295 порушень.

Крім того, за звітний період Держпродспоживслужбою було видано 237 підтверджень на 432,3 тис. зразків насіння та затверджено 480 план-схем розташування насіннєвих посівів перехресноопилюваних рослин.

«Завданням Держпродспоживслужби у сфері фітосанітарії є поліпшення фітосанітарного стану території країни, охорона від занесення регульованих шкідливих організмів та сприяння експорту української продукції рослинного походження до країн-партнерів України в міжнародній торгівлі», – підкреслила В.Магалецька.