Новини

З Днем працівника сільського господарства!

З Днем працівника сільського господарства!

Шановні працівники сільського господарства, від імені Фітосанітарної асоціації України прийміть щирі вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята – Дня працівника сільського  господарства!

Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життєдіяльності держави та добробуту її громадян. Люди і земля – високі цінності, з якими ми нероздільно пов’язані, а люди, які працюють на землі заслуговують на особливу шану.

Результати вашої роботи щодня маємо на столі – це важлива і тяжка щоденна праця.

В умовах сьогодення працювати на землі й досягати визначних результатів під силу лише цілеспрямованим і самовідданим людям. Завдяки наполегливій, звитяжній праці та умілому господарюванню, здобутки вітчизняних аграріїв уражають своїми масштабами. Щороку працівники аграрного сектору втілюють найкращі світові стандарти вирощування, зберігання та захисту врожаю, нарощують обсяги виробництва сільськогосподарської продукції, підвищують її конкурентоспроможність на світовому ринку, сприяючи тим самим підтримці іміджу України, як надійного торгового партнера, ведучого світового експортера зернових та олійних культур.

Завдяки вашій кропіткій праці наша продукція відома не лише на внутрішньому ринку, а й далеко за межами країни. Ваша повсякденна турбота про вітчизняних споживачів, професіоналізм зміцнюють конкурентоспроможність й розвивають наданий природою потенціал аграрного сектору України.

Тож нехай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вам, на благо та розквіт України та піднесення добробуту всього українського народу. Нехай обходять вас стороною негаразди, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї.