Новини

Компанія «СЖС Україна» пройшла аудит на відповідність дотримання вимог Кодексу практики ФАУ

Компанія «СЖС Україна» пройшла аудит на відповідність дотримання вимог Кодексу практики ФАУ

ІП «СЖС Україна», яке є членом ФАУ, успішно пройшло аудит на відповідність дотримання вимог Кодексу практики зі стаціонарної та транзитної фумігації Фітосанітарної асоціації України.

Компанія більш як 30 років надає послуги з проведення інспекцій, експертизи, випробувань і сертифікації, охоплюючи широкий спектр галузей економіки: агропромисловий сектор, мінеральні ресурси, промисловий і автомобільний сектори, інспекції товарів народного споживання та ін.

Ключовим напрямком підприємства є проведення інспекцій та лабораторних тестувань сільськогосподарської продукції.

Сьогодні «СЖС Україна» може по праву пишатися 19 офісами, що знаходяться у всіх великих містах і портах України, і штатом співробітників більше 1000 фахівців. Не рахуючи центрального офісу в Одесі, компанія відкрила відділення в Донецьку, Запоріжжі, Києві, Харкові, Маріуполі, Херсоні, Миколаєві, Ізмаїлі, Львові, Чопі, Бердянську, Рені, Чорноморську та Південному.

«Розвиток бізнесу, високий професіоналізм наших співробітників, прихильність інноваціям, чесність і відкритість в роботі дозволили ІП «СЖС Україна» заслужити довіру клієнтів, рости, успішно розвиватися, завойовувати і зміцнювати лідерські позиції на українському ринку», – підкреслюють в компанії.