Новини

Тренінг «Захист зерна і зернових продуктів від шкідників запасів»

Тренінг «Захист зерна і зернових продуктів від шкідників запасів»

Шановні колеги

Раді повідомити про наступний важливий крок на шляху професійної стандартизації у сфері фумігації. Крок вкрай необхідний виконавцям робіт з обробки зернових, як база для надання послуг у відповідності до міжнародних норм, впроваджених у Кодексі Практики з фумігації ФАУ.

Кодекс розроблено Фітосанітарною асоціацією України (ФАУ)у рамках угоди між ФАУ та Продовольчою та сільськогосподарською організацією Об’єднаних Націй (ФАО) за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Згідно з розробленими стандартами Фітосанітарною асоціацією України буде проведено тренінг «Захист зерна і зернових продуктів від шкідників запасів» для операторів, що надають послуги з фумігаційної обробки. Партнером проведення тренінгу є Посольство Ізраїлю в Україні, MASHAV ( Агенція з розвитку міжнародного співробітництва) та свытовий виробник засобыв захисту росли компанія UPL.

Навчання буде проходити з 18 по 22 червня у Atlantic Garden Resort Hotel м.Одесса вул.Генуэзская,24A .

За результатами іспитів учасникам тренінгу буде видано сертифікат асистента оператора по боротьбі з шкідниками, номер якого увійде у офіційний реєстр ФАУ.

контакти:

+380988697274

info@fau.org.ua.

Реєстрація за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdQaiXkvaKEVIyO09zrgKX3yP3LmWR3dJBP4CBGQeha5HV-5g/viewform