Новини

ФАУ включена до реєстру «Кращих постачальників товарів та послуг 2020 року» та номінована на участь у нацпрограмі «Вибір споживача 2020»

ФАУ включена до реєстру «Кращих постачальників товарів та послуг 2020 року» та номінована на участь у нацпрограмі «Вибір споживача 2020»

За результатами проведених підсумків галузевої аналітики 2020 року, яка щорічно проводиться Асоціацією економічного співробітництва та розвитку підприємництва з метою визначення та відзнаки кращих підприємств галузі, що надають якісні та надійні послуги, Фітосанітарна асоціація України (ФАУ) була віднесена до числа рекомендованих та включена в реєстр «Кращих постачальників товарів та послуг 2020 року».

Серед більш як 16 тисяч підприємств Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва обрала 3% пріоритетних та рекомендованих підприємств, оцінюючи їх фінансово-економічний, юридичний та інформаційно-репутаційний стан. Основою аналізу були дані Міністерства юстиції України, Державної статистики, відкриті реєстри тощо.

До того ж, Асоціацією економічного співробітництва та розвитку підприємництва ФАУ представлено до участі у національній програмі «Вибір споживача 2020».

Реєстр Асоціації економічного співробітництва та розвитку підприємництва з 2017 року  формує перелік підприємств, які рекомендовані до співпраці, що послуги підприємства є надійними, якісними та пріоритетними для вибору.