Новини

ФАУ вітає всіх з Новим роком!

ФАУ вітає всіх з Новим роком!

Шановні друзі!

Завершується 2022 рік, який, безсумнівно, був найскладнішим за період незалежності. Проте, незважаючи ні на що, ми вистояли, не втратили віри та мужності, і навіть більше – стали незламними та нездоланними. Ми стали іншими, переосмислили для себе такі цінності як мирне небо над головою, незалежність та свобода нашого народу, яку ми виборюємо щодня, наближаючи нашу перемогу.

Сподіваємось, що усі негаразди, проблеми, гіркота втрат та нездійснених сподівань залишаться в минулому. Натомість бажаємо, щоб у році прийдешньому – віснику оновлення мрій та сподівань, здійснилося найзаповітніше – повернувся мир, а з ним добробут, благополуччя та злагода.

Щиросердечно бажаємо вам усього, що робить вас щасливими! Нехай серце завжди пишається нашою великою нацією, а душа щиро дякує українським героям за можливість прокидатися вранці з надією на світле майбутнє.

Нехай 2023 рік подарує наснагу та сили на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.

Бажаємо, щоб у наступному році ви стали щасливішими, а світ відкрив перед вами нові двері до успіху!

Згадуючи рік, що минає, дякуємо вам за співробітництво. Сподіваємося, що наші партнерські стосунки будуть і надалі зміцнюватися, а спільні успіхи зростати.

Щасливого вам року.

Президент ФАУ,

Олександр БОЖКО