Новини

ФАУ ВІТАЄ “НІКА-ТЕП” З УСПІШНИМ ПРОХОДЖЕННЯМ АУДИТУ BUREAU VERITAS

ФАУ ВІТАЄ “НІКА-ТЕП” З УСПІШНИМ ПРОХОДЖЕННЯМ АУДИТУ BUREAU VERITAS

Черговою компанією, яка успішно пройшла аудит на відповідність дотримання вимог Кодексу практики зі стаціонарної та транзитної фумігації Фітосанітарної асоціації України, що проводився незалежною міжнародною організацією – органом по сертифікації Bureau Veritas Ukraine, стала компанія “Ніка-Теп”.

На думку директора компанії Владислава Абази, подібні перевірки сприяють поліпшенню якості послуг, які надходять на ринок, адже щорічно десятки мільйонів тонн зернових та олійних культур, що експортуються, зберігаються на елеваторах, переробних підприємствах, піддаються знезараженню від шкідників.

“Саме якісна фумігація, виконана з дотриманням вимог Кодексу практики ФАУ, який було розроблено в рамках реалізації проєкту з ФАО, у повній відповідності  до законів України, світових вимог і кращих практик фумігації, дозволяє звести  до мінімуму втрати зерна. Тому аудиторська перевірка та сертифікація нашої компанії – це, у першу чергу, гарант якості послуг, підтвердження прозорості ведення діяльності, сприяння сталому розвитку галузі, зміцненню позицій України, як надійного торгівельного партнера, ведучого світового експортера зернових та олійних культур”, – відзначає В.Абаза.

ТОВ “Ніка-Теп” уже шість років поспіль працює на українському ринку, постійно підвищує якість надання своїх послуг та кваліфікацію працівників.