Новини

ФАУ вітає працівників сільського господарства з професійним святом!

ФАУ вітає працівників сільського господарства з професійним святом!

Шановні працівники сільського господарства, від імені Фітосанітарної асоціації України прийміть щирі вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята – Дня працівника сільського господарства!

Святкування цього року особливе, українці ще раз переконались у цінності агросектору, який, продовжуючи бути однією з базових складових економіки України, основою життєдіяльності нашої держави та добробуту її громадян, став, так би мовити, аграрним фронтом, коли проводили посівну під вибухи ракет, збирали врожай з полів, що були замінованими, усіляко допомагали на передовій.

Наші аграрії безумовно увійдуть в історію перемоги своєю самовідданою працею не лише задля підтримки продовольчої безпеки країни, а й бійців на передовій, передаючи техніку для потреб ЗСУ, продовольство, запаси пального, безпосередньо долучаючись до лав ЗСУ чи Сил територіальної оборони, разом наближаючи з кожним днем нашу Перемогу. Тож працівники агросектору стали справжніми агрогероями.

В умовах збройної агресії з боку Росії працювати на землі й досягати визначних результатів стало в рази складніше, що під силу лише цілеспрямованим і самовідданим людям, які щодня проявляють свого роду героїзм. Завдяки наполегливій, звитяжній праці та умілому господарюванню, здобутки вітчизняних аграріїв уражають своїми масштабами, виправдовують найоптимістичні прогнози, підтримують конкурентоспроможність нашої продукції на світовому ринку, сприяючи іміджу України, як надійного торгового партнера, ведучого світового експортера зернових та олійних культур.

Завдяки вашій кропіткій праці наша продукція відома не лише на внутрішньому ринку, а й далеко за межами країни. Ваша повсякденна турбота про вітчизняних споживачів, професіоналізм зміцнюють конкурентоспроможність й розвивають наданий природою потенціал аграрного сектору України.

Тож нехай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вам, на благо та розквіт України та піднесення добробуту всього українського народу. Нехай обходять вас стороною негаразди, а ваші родини живуть у мирі, сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї.

Бережіть себе!

Слава Україні!