Новини

ФАУ ВІТАЄ «Фуміком Україна» З УСПІШНИМ ПРОХОДЖЕННЯМ АУДИТУ BUREAU VERITAS

ФАУ ВІТАЄ «Фуміком Україна» З УСПІШНИМ ПРОХОДЖЕННЯМ АУДИТУ BUREAU VERITAS

Аудит на відповідність дотримання вимог Кодексу практики зі стаціонарної та транзитної фумігації Фітосанітарної асоціації України, який провела незалежна міжнародна організація Bureau Veritas Ukraine, успішно пройшло ТОВ «Фуміком Україна».

Fumicom Ukraine має багаторічний досвід роботи мобільних фумигаційних загонів та готовий прийти на допомогу у вирішені проблем обеззаражування.

Техничні та професійні можливості компанії забезпечують оперативне та високоефективне проведення обеззаражування в різних регіонах України.

«Фуміком Україна» проводить всі види фумігаційних та дезінсекційних робіт – фумігація загружених та пустих складських і виробничих приміщень від шкідників запасів; фумигація зерна в елеваторах на потоці; фумигація зерна та зерно-бобової продукції в складських приміщеннях, вагонах-зерновозах, контейнерах і трюмах суден; дезінсекція складських та виробничих приміщень від шкідників (аерозольна обробка); дезінсекція зернової продукції на потоці; послуги по внесенню інгібітора; термообробтка та маркування дерев’яної тари згідно міжнародних вимог ISPM-15.