Новини

ФАУ – 5 років успішної діяльності

ФАУ – 5 років успішної діяльності

Фітосанітарна асоціація України (ФАУ) сьогодні святкує п’яту річницю з дня свого заснування.

З нагоди цієї річниці ми адресуємо щирі слова вітання всім, хто був причетний до її створення, становлення, розвитку та натхнення.

До цієї дати ФАУ підійшла з вагомими надбаннями та результатами, за якими стоїть наполеглива робота професійної команди та невичерпний ентузіазм. Наше найбільше багатство – це, насамперед, люди, тому ми вдячні кожному члену нашої Асоціації за його внесок та активну позицію у вирішенні спільних задач задля процвітання українського агробізнесу.

На сьогоднішній день ФАУ об’єднує компанії, які здійснюють свою діяльність у сфері фітосанітарного захисту рослин, що охоплює інспектування, лабораторні дослідження, фітосанітарну обробку зернових та технічних культур з метою захисту та збереження врожаю. Це, в свою чергу, слугує як забезпеченню продовольчої безпеки України, так і розвитку агропромислового комплексу держави, підтримці її іміджу, як надійного торгового партнера та ведучого світового експортера зернових культур. Всього цього неможливо досягти без дієвої системи захисту рослин та ефективних механізмів регулювання у даній сфері, одним з яких і виступає ФАУ.

Як асоціація, котра станом на 2021 рік в своєму складі налічує компаній-учасників, частка яких на ринку послуг зі знезараження вантажів становить понад 50%, ми відчуваємо величезну відповідальність перед українським та світовим товариством за слідування європейським цінностям. Наша основна діяльність – сприяти формуванню в Україні потужної конкурентоспроможної галузі фітосанітарії, а також дієва участь у створенні, прийнятті, реалізації та вдосконаленні належної законодавчої та нормативної бази у сфері захисту рослин.

ФАУ продовжує активно співпрацювати з органами виконавчої влади у сфері державного нагляду та контролю, сприяє створенню механізмів саморегулювання галузі, впровадженню основоположних принципів технології знезараження об’єктів регулювання.

До того ж ФАУ вже три роки поспіль успішно впроваджує теоретичну та практичну кваліфікаційну підготовку спеціалістів з фумігаційної обробки зернових культур, що відкриває шлях до професійної стандартизації у сфері надання послуг з фумігації відповідно до міжнародних норм, відображених в Кодексі Практики ФАУ.

Ми щиро бажаємо всім членам ФАУ та партнерам Асоціації творчої наснаги та успіхів, найвищих досягнень у всіх започаткованих справах. Нехай ваш досвід і професіоналізм, творчий та інтелектуальний потенціал і надалі служитимуть розвитку та зміцненню галузі фітосанітарії, а запорукою подальшого процвітання стануть енергійність команди та її цілеспрямованість.