Новини

Фітосанітарна асоціація України рада вітати нових учасників

Фітосанітарна асоціація України рада вітати нових учасників

Фітосанітарна асоціація України (ФАУ) являє собою добровільну, некомерційну організацію, яка на договірних основах об’єднує юридичних осіб-суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері фітосанітарного захисту рослин.

Даний сегмент, зокрема, охоплює інспектування, лабораторні дослідження, фітосанітарну обробку зернових та технічних культур з метою захисту та збереження врожаю. Це, в свою чергу, сприяє як забезпеченню продовольчої безпеки України, так і розвитку агропромислового комплексу держави та підтримці її іміджу, як надійного торгового партнера, ведучого світового експортера зернових культур. Всього цього неможливо досягти без дієвої системи захисту рослин та ефективних механізмів регулювання у даній сфері, одним з яких і виступає ФАУ.

Як асоціація, котра станом на 2021 рік в своєму складі налічує компаній-учасників, частка яких на ринку послуг зі знезараження вантажів становить 60%, а інспектування та лабораторних досліджень – 75%, ми відчуваємо величезну відповідальність перед українським і світовим товариством за слідування європейським цінностям. ФАУ вже п’ять років поспіль, з моменту свого заснування, показує клієнтам і ринку в цілому, що сучасний фітосанітарний захист рослин можливий в нашій країні

Ми впевнені, що наші знання, здобутки та досвід сприятимуть подальшому впровадженню імплементації у законодавство України відповідних актів ЄС, а також розвитку саморегулювання в нашій країні, більш активному поширенню європейських цінностей і практики ведення бізнесу.

Цим зверненням ФАУ рада вітати нових учасників організації, зокрема і компанію «Скаллопс Україна», яка приєдналася до нас у березні 2021 року. Величезний досвід «Скаллопс Україна» відкриває для асоціації нові горизонти і дає більш широкі можливості зробити разом вагомий внесок в подальший розвиток сфери захисту рослин.

З приєднанням кожного нового члена асоціація стає сильнішою, впливовішою та більш професіональною. Об’єднання професіоналів, таких як «Скаллопс Україна», допоможе ФАУ сприяти формуванню в Україні потужної конкурентоспроможної галузі фітосанітарії на благо українського суспільства та міжнародної спільноти на засадах сталого розвитку, слідування європейським стандартам та цінностям.

Сподіваємось на довготривалу та плідну працю!

Президент Фітосанітарної асоціації України

Божко Олександр

Сила успіху в єдності!