Новини

ФАУ прийняла участь у конференції в Індонезії

ФАУ прийняла участь у конференції в Індонезії

7 травня 2018 р. ФАУ прийняла участь у 10-х Зборах Карантинних Регуляторів (ЗКР) у рамках Індустріальної конференції Організації Кооперативної Біобезпеки Міжнародних Вантажів (ICCBA), яка відбулася на острові Балі, Індонезія.

ЗКР започатковано у 2008 році як щорічний форум, метою якого є об’єднання державних установ, відповідальних за біологічну безпеку та контроль кордонів. Участь у засіданні відкрито для всіх установ, що займаються біологічною безпекою, а попередні ЗКР включали представників понад 20 країн з усієї Південно-Східної Азії, Південної Азії, Америки та Тихоокеанського регіону. Основна увага цих зустрічей полягає у підтримці гармонізованого підходу до контролю біологічної безпеки кордонів, спрощення процедур торгівлі та розвинення її потенціалів.

ЗКР вдалося створити Організацію Кооперативної Біобезпеки Міжнародних Вантажів (ICCBA) – яка є добровільною, необов’язковою багатосторонньою організацією, яка надає національним органам біологічної безпеки платформу для співпраці у ініціативах з біологічної безпеки. ICCBA має на меті забезпечити суворість щодо оперативної реалізації та управління політикою біологічної безпеки, розробленою такими органами, як Міжнародна конвенція про захист рослин (МКЗР).

Забезпечуючи спільну платформу, ICCBA заохочує міжнародне співробітництво щодо гармонізації та веріфікації міжнародних заходів та процесів у галузі біологічної безпеки. Індонезія, як член ICCBA, має намір заохотити впровадження рішень ICCBA, прийнятих її членами. Індонезійська перспектива, що успішно застосовує заходи з біологічної безпеки, потребує залучення низки галузей. З цього приводу ФАУ, як об’єднання фахівців з провадження передових заходів біобезпеки в Україні, була запрошена на 10-і Збори Карантинних Регуляторів на Балі, де на конференції ICCBA з питань промисловості поділитися знаннями та досвідом з методів фітосанітарної обробки.