Новини
Тимофій Милованов представив своїх заступниць
Тимофій Милованов представив своїх заступниць
29 вересня Кабінет міністрів України призначив двох заступниць Тимофія Милованова, міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Ними стали Інна Мєтєлєва та Юлія Свириденко.
Тимофій Милованов на своїй сторінці в Facebook поділився інформацією щодо направлень, в яких будуть працювати його чарівні заступниці.
Так, Інна Мєтєлєва відповідатиме за питання розвитку аграрного та продовольчого ринку, інноваційно-інвестиційного розвитку сфери агропромислового виробництва, співробітництва з міжнародними організаціями з питань залучення міжнародної технічної допомоги в агропромисловий комплекс України.
«Рада приєднатись до потужної команди Міністерства. В моїх пріоритетах посилення економічної спроможності аграрного сектору економіки через безпосередній розвиток сільських територій, підприємництва та кооперації, а також регіональне та міжнародне співробітництво», – прокоментувала вона своє призначення.
І.Мєтєлєва – економіст, має 10-річний досвід роботи в агропромисловому секторі економіки, була безпосередньо зайнятою у виробництві, у тому числі в органічному, а також торгівлі, інвестиціях, розвитку регіональних ініціатив, проектах інноваційного розвитку та смарт технологіях, як в Україні, так і на міжнародному рівні. Її досвід дозволить імплементувати ключові стратегії, що посилять економічну спроможність та взаємодію учасників аграрного ринку та конкурентоздатність агропромислового сектору в цілому.
Юлія Свириденко на посаді опікуватиметься питаннями регіонального розвитку, формуванням та реалізацією державної регіональної політики, сферою стимулювання розвитку регіонів, децентралізацією тощо.
Працювала директоркою департаменту економічного розвитку в галузі залучення інвестицій, першим заступником голови Чернігівської обласної державної адміністрації.
«Не правильно ототожнювати політику регіонального розвитку виключно з процесами децентралізації. Децентралізація є надважливою, але лише однією із складових державної політики регіонального розвитку. Перед нами стоїть завдання реформування країни, а отже необхідності модернізації підходів і принципів до стимулювання розвитку регіонів», – зазначила Ю.Свириденко.
Її завданням буде розробка та впровадження консолідованої стратегії регіонального розвитку з урахуванням усіх складових. У поєднанні з земельною реформою, дерегуляцією підприємницької діяльності та ефективними секторальними реформами – це все створить передумови до залучення інвестицій, розвитку підприємницької діяльності в регіонах, а для людей – до конкретних відчутних зрушень в якості життя.